Stadiony

Miejsce gromadzenia się miłośników sportu lub fanów muzyki to idealna platforma marketingowa dla akcji oraz imprez promocyjnych firm. Stadiony wnoszą wkład w życie kulturalne i gospodarcze swojego regionu. Są to miejsca, które goszczą światowej klasy imprezy sportowe oraz widowiska, jak również duże skupiska uczestników, którzy chcą być połączeni, aby natychmiast dzielić się emocjami na stadionie i poza nim.

Nasze usługi dla stadionów

Dla zarządzającego obiektem, dla publiczności i kibiców sportowych Axians udostępnia cały wachlarz procesów i narzędzi, które zapewniają usługi najwyższej klasy, począwszy od zaplecza, skończywszy na różnorodności stosowanych urządzeń.  Dzięki wielofunkcyjnej sieci o dużej dostępności, która może dostosować się do obsługi ruchu o największym natężeniu wynikającym z korzystania z wielu aplikacji, Axians dostarcza rozwiązania "pod klucz", aby spełnić zwiększone zapotrzebowanie w zakresie łączności.

Równolegle z siecią zaprojektowaną, aby pokryć swoim zasięgiem stadiony, które często stanowią złożone topologie, Axians projektuje, integruje i utrzymuje gęsto rozmieszczoną infrastrukturę WiFi, w celu zwiększenia mobilności i realizacji transmisji w wysokiej rozdzielczości.

Aby zapewnić dostępność usług telefonicznych na stadionie, Axians poszerza zakres i wydajność szerokopasmowej sieci 4G.

Kluczowe rozwiązania i wiedza specjalistyczna dla stadionów

Jak nasze usługi wpływają na Twój biznes

Zapewnienie lepszej łączności dla publiczności, umożliwiające generowanie nowych strumieni przychodów
Od sprzedaży produktów spożywczych, po oferowanie nowych usług dzięki niezawodnemu dostępowi poprzez WiFi (wideo na życzenie, np. w celu powtórki najważniejszych zdarzeń w czasie imprezy). Axians umożliwia dostarczanie aplikacji zorientowanych na Klienta w środowisku o wysokim poziomie bezpieczeństwa.

Poszerzanie zakresu usług poprzez innowacyjne rozwiązania audiowizualne

Wdrażanie efektownych systemów audio, które dodają mocy imprezom sportowym i koncertom. Korzystając z wysokowydajnej infrastruktury sieciowej, dostarczysz efekty dźwiękowe i wizualne najwyższej jakości.

Świadczenie dodatkowych usług dla organizatorów imprez
Konwergentna infrastruktura telekomunikacyjna umożliwia wdrożenie ekskluzywnych mobilnych aplikacji, które poszerzają doświadczenie użytkowników, a możliwości oferowane przez bogate zasoby danych pomagają rozwijać twoją firmę i zapewnić lojalność Klientów.

Najwyższej jakości łączność bezprzewodowa w obrębie stadionu

Powtórka najważniejszych zdarzeń z imprezy w formie obrazu wideo o wysokiej rozdzielczości. Bazując na niezawodnych i bardzo dobrze zabezpieczonych rozwiązaniach, Axians pomaga we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, które łączą stadion z najlepszymi technologiami na rynku.